FELSEFEMiZ


TASARIM HERŞEYDİR.

Doğru imal edilmeyen tasarım hiçbir şeydir.


Tasarım aşamasında gösterdiğimiz titizliği imalat ve montaj aşamalarında da göstermek firmamızın en önemli kuralıdır.


Bizce tasarım herşeydir. Mekanları ya da standları tasarlarken sizin ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak en doğru yaklaşımla çalışırız. Firmanızın / sizin verdiğiniz bilgiler ışığında hedeflediğimiz noktaya ulaşırız. Gerekli araştırmaları ve analizleri yapmadan tasarım aşamasını tamamlamayız.


Tasarım, en doğru malzemelerle, en düzgün şekilde imal edilmediği sürece hiçbir şeydir. Tasarımlarımızı hayata geçirirken büyük bir titizlikle çalışır, işimizi aynı özenle sonlandırırız.

NE YAPIYORUZ


TASARIM

Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda; firmanızı, sektörünüzü, sergilemek istediğiniz ürün ya da hizmetinizi araştırarak işe başlarız.

İMALAT

İmalat süreci, karşılıklı olarak "En Doğru Projeye" karar verdiğimizde başlar. Tüm detaylar imalat projesine aktarılarak eksiksiz üretim yapılır.

MONTAJ

Montaj aşaması, işimizin en zorlu süreçlerinden biridir. İmalatı hazır olan projemizin, belirlenen takvime göre

sahada kurulması ile tamamlanır.

DEMONTAJ

Standlarımızın demontaj süreci, tüm aşamalarımız gibi titizlikle yürütülür. Demontaj tamamlandığında alan saha sorumlusuna temiz bir şekilde teslim edilir.

ÖZEL PROJELER


FİRMANIZA ÖZEL PROJELER

Talepleriniz ve bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, firmanıza özel projeler geliştiriyoruz. 

ÇALIŞMA

ALANLARIMIZ

Fuar Standı

Kongre Standı

Etkinlik Standı

AVM Standı

Corner

Kiosk

Ürün Teşhir Standı

Mobilya

Renovasyon Projeleri

Dekorasyon Projeleri

Stand imalat ve Montaj Hizmetleri

NASIL

ÇALIŞIRIZ

Enteresan Mimarlık; hedefleri doğrultusunda butik tasarımlar yapar. Sosyal ve ticari alanlardan konutlara, fuar standından televizyon stüdyosuna, ürün teşhir standından mobilyaya kadar birçok alanda çözüm ortağınızdır. Tasarımdan, imalat ve montaja kadar tüm süreçlere aynı titizlikle yaklaşır, en iyi sonuçları görmek için çalışırız.


Tasarımdan malzeme seçimine kadar tüm proje aşamalarını, fikir birliği ile planlarız. En doğru sonuca ulaşmak için tüm olasılıkları değerlendirir, projemize bu şekilde yön veririz. 


Amacımız, proje tamamlandığında işlevini en iyi şekilde yerine getirmesidir.

HİZMET ALANLARIMIZ


Geçici Mimari

PROJELER

Özel imalat ahşap fuar standlarınız için tasarım sürecinden başlayarak demontaj aşamasına kadar anahtar teslimi hizmet veriyoruz.

İç Mimari

PROJELER

Her aşamasında taleplerinize yanıt bulabileceğiniz ticari mekan projelerimizi tasarım aşamasından itibaren büyük bir disiplinle hayata geçiriyoruz.

Etkinlik

PROJELERİ

Özgün ve ihtiyaca yönelik olarak tanımlayabileceğimiz etkinlik standlarımız için tasarım, projelendirme, imalat ve montaj süreçlerinde hizmet veriyoruz.

Ürün Teşhir

STANDLARI

Ürün teşhir ya da tanıtım standlarınız için kullanım alanına uygun çözümler üretiyor, tasarımlarımızı imalat  ile sonuçlandırıyoruz.

ÇALIŞMA ALANIMIZ


  • fuartakvimi_01.jpg
  • fuartakvimi_03.jpg
  • fuartakvimi_02.jpg

OFİS, DEPO ve ATÖLYEMİZDEN GÖRÜNTÜLER

Size Daha İyi Hizmet Verebilmemiz İçin

Bir Kahve İçmeye Bekleriz.